کفش هایی که به‌میل شما رنگ عوض می‌کنند

شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برای ست کردن رنگ لباس های خود، چندین جفت کفش در رنگ‌ها و طرح های مختلف دارید، بدانید خبر خوشی در راه است و شاید در آینده نه چندان دور دیگر لازم نباشد برای خرید کفش های گوناگون، پول زیادی هزینه کنید.

به گزارش مشرق، دیوید کوئلهو کتانی‌هایی تولید نموده که ShiftWear نام دارند. این کفش ها در دو طرف خود صفحه نمایش هایی از جنس کاغذ الکترونیکی دارند و با استفاده از اپلیکیشن موبایل می‌توانند طرح و رنگ های موردنظر کاربر را روی بدنه کتانی نمایش دهند. اگر دوست دارید خیلی خاص و زیبا باشید، باید بدانید این نمایشگر حتی قابلیت نمایش انیمیشن نیز دارد. یعنی وقتی راه می روید، تصاویر متحرک روی کتانی شما نمایش داده می شوند.

کوئلهو برای تولید ShiftWear نیازمند سرمایه مالی است و اگر بودجه موردنیازش تامین شود، خیلی زود می تواند آنها را به تولید انبوه برساند. لازم به ذکر است این کفش ها در سه مدل ساق کوتاه، نیمه بلند و بلند ارائه خواهند شد. به گفته تولید کننده این محصول، این کتانی ها را می توانید در ماشین لباسشویی بشویید و کاغذهای الکترونیکی آن برای نمایش تصاویر ایستا به هیچ نوع انرژی خاصی نیاز ندارد.

گویا در مورد استفاده از فناوری «شارژ به وسیله راه رفتن» نیز صحبت هایی صورت گرفته که اگر اجرایی گردد شما را برای همیشه از استفاده از باتری و شارژ آن راحت خواهند نمود.

البته باید گفت کوئلهودر مورد تولید کتانی های ShiftWear خیلی بلندپروازانه فکر می کند: او در حال حاضر فقط 25 هزار دلار سرمایه دارد و این در حالیست که برای تولید این کتانی به دست کم 250 هزار دلار سرمایه نیاز است.

در حال حاضر، با پرداخت 150 دلار بیعانه، مدل ShiftWear L1s که بدون ساق است برای شما کنار گذاشته می شود و برای مدل های ساق بلند و یا نیمه بلند باید مبلغ بیشتری هزینه کنید.

نظرات

3/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *