رنگ سال 2017 – 1396 شرکت پنتون – سبز

توسط | دسامبر 9, 2016 | اخبار, مطالب اخیر | 0 نظر

GREENERY

PANTONE 15-0343

رنگ سال ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶ شرکت معتبر پنتون رنگ سبز اعلام شد,  برای مدل لباس های و دکوراسیون انتخاب شد , رنگ سال ۹۶ – 2017 برای پوشاک چرمی است.

سایه طراوت و تجدید قوا، سبز نمادین برای آغازی نو است.

سبز سایه های تازه و خوش زرد متمایل به سبز است که تداعی روز اول بهار زمانی که سبزی طبیعت زنده، بازگرداندن و تجدید است. نمونه از شکوفایی شاخ و برگ و سرسبزی از خارج از منزل بزرگ، ویژگی تقویت سیگنال های سبز مصرف کنندگان به یک نفس عمیق بکشید، اکسیژن، و تقویت.
سبز طبیعت خنثی است. بیشتر مردم غوطه ور در زندگی مدرن هستند، بیشتر ولع مصرف ذاتی خود به خود را غرق در زیبایی فیزیکی و وحدت ذاتی جهان طبیعی است. این تغییر با گسترش همه چیز رسا سبز در زندگی روزمره از طریق برنامه ریزی شهری، معماری، شیوه زندگی و طراحی انتخاب سطح جهانی منعکس شده است. ثابت در حاشیه، سبز در حال حاضر به خط مقدم کشیده – آن را یک رنگ در همه جا حاضر در سراسر جهان است.
سایه زندگی تایید، سبز سمبل از پیگیری از احساسات شخصی و نشاط است.

.

رنگ سال پنتون  چیست؟
انتخاب رننگ نمادین؛ یک تصویر از لحظهای رنگ آنچه ما می بینیم در حال وقوع در فرهنگ جهانی ما است که به عنوان بیان خلق و خوی و نگرش عمل می کند.

شرکت پنتون چگونه رنگ سال را انتخاب می کند ؟

شرکت پنتون با توجه به تمام اتفاقاتی که در سال جاری و آینده رخ داده است بهترین رننگ را انتخاب می کند . از شاخص های رننگ باید بتواند پاسخگوی نیازهای مردم باشد مهم نیست رننگ انتخابی پر فروش و یا جذاب به نظر برسد بلکه مهمترین فاکتور برای طراحان رنگی میبایست بتواند تمام نیازهای مردم را برطرف کند و حال و هوای سال جدید را برساند .

پنتون برای انتخاب رنگ سال تیمی را بسیج می کند و از آنها میخواهد باتوجه به حال و هوای جوامع مختلف و بیشترین نوع رنگ استفاده شده لیستی را تهیه کنند . سپس شرکت به وسیله تیم تجزیه و تحلیل خود شروع به بررسی رننگها می کنند تا بتوانند نزدیک ترین زنگ ممکن را برای سال جدید انتخاب کنند .

رنگ سال ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶ رنگ سبز می باشد

برای دیدن نوع ساخت رننگ ویدیو زیر را تماشا کنید

منبع سایت اصلی پنتون

شاید به این مقالات علاقه داشته باشید:

زبان ما را بشناسید (صنعت چرم سازی)

زبان ما را بشناسید (صنعت چرم سازی)

زبان ما را بشناسید(صنعت چرم) جهت درک بهتر ویژگی ها و فرایندهای مربوط به صنعت چرم سازی و دباغی، قصد داریم تا شما را با برخی از اصطلاحات متداول در این صنعت آشنا کنیم: آنیلین:(صنعت چرم) رنگ و تمام کننده هایی که هیچگونه رنگدانه ای ندارند و وقتی که بر روی چرم استفاده می...

بیشتر بخوانید
ویروس کرونا نباید از حرکت رو به جلوی بخش های چرم و مد جلوگیری کند

ویروس کرونا نباید از حرکت رو به جلوی بخش های چرم و مد جلوگیری کند

ویروس کرونا نباید از حرکت رو به جلوی بخش های چرم و مد جلوگیری کند از ماه آوریل امسال (فروردین ماه ۱۳۹۹)، ما 14 ساعت توسط انجمن های چرم ایتالیا وبینار  ترتیب داده شد و طی این وبینارها از متخصصان عرصه تولید، پایدار سازی، تجارت، خرده فروشی، تأمین منابع و پپیشگامان دیگر...

بیشتر بخوانید
فوم بی کیفیت عامل استقبال از چرم طبیعی

فوم بی کیفیت عامل استقبال از چرم طبیعی

چرم مصنوعی (فوم) بی کیفیت عامل اقبال به سوی چرم طبیعی تولید و توزیع محصولات چرمی بی کیفیت در سالهای اخیر و به خصوص در دوران رکود افزایش پیدا کرده است. از این رو گفت وگوی مفصلی با آقای سیدی، پخش کننده باسابقه کیف و کفش چرمی انجام دادیم. سیدی اعتقاد دارد خریداران در...

بیشتر بخوانید

0 Comments

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.