هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش و چرم و صنایع وابسته

هفتمین نمایشگاه بین المللی  کیف، کفش و چرم و صنایع وابسته و نهمین دوره از نمایشگاه امپکس در تاریخ ۹ الی ۱۲ بهمن ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. چرم دلیر

نمایشگاه امپکس با شرکت تولیدکنندگان و فعالان کیف و کفش و چرم و صنایع وابسته، نیمه دوم بهمن ماه امسال در تهران برگزار می شود.

به گزارش صنایع چرم دلیر، رسول شجری با اعلام خبر فوق در گفتگوی اختصاصی با مدیر مسئول پایگاه خبری کفش نیوز در محل اتحادیه کفاشان دست دوز تهران گفت: نمایشگاه امپکس در متراژ ۹ هزار متر مربع در سالن های خلیج فارس، ۴۰ و ۴۱ با شرکت تولیدکنندگان و فعالان کیف و کفش و چرم و صنایع وابسته از سراسر کشور نیمه دوم بهمن امسال در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی چرم دلیر

وی با اشاره به اینکه از کشور ترکیه نیز شرکت هایی به عنوان غرفه شرکت خواهند کرد، افزود: با رایزنی های که شده در نظر داریم از کشورهای افغانستان و پاکستان و دیگر کشورهای همسایه هیئت های تجاری برای حضور و بازدید از نمایشگاه برای خرید دعوت کنیم که مقدمات کار صورت گرفته و ان شالله این امر عملیاتی خواهد شد.

شجری، در خصوص برنامه های جنبی نمایشگاه هم بیان داشت: برگزاری کلاس های آموزشی با مشارکت شرکت های خارجی در حاشیه برگزاری نمایشگاه برگزار می شود که جزئیات آن از طریق رسانه ها و گروه اختصاصی امپکس اطلاع رسانی خواهد شد.

رسول شجری، رئیس اتحادیه صنف کفاشان دست‌دوز تهران و رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه امپکس: هدف از برگزاری نمایشگاه امپکس ورود تکنولوژی و فناوری‌های روز در زمینه مدلسازی، ماشین‌آلات، طراحی و مواد اولیه به صنعت و ایجاد تحول است.

صنعت کفش در دوران کرونا صدمات بسیاری را متحمل شد و زمان فروش و تولید را از دست داد. ما با برگزاری نمایشگاه که یک حرکت جهادی و بسیجی است می‌توانیم در راستای پیام مقام معظم رهبری در سال جهش تولید، تحولی را در صنعت ایجاد کنیم‌.چرم دلیر

رسول شجری افزود: از تمام اتحادیه‌های سراسر کشور و واحدهای تولیدی دعوت می‌کنیم تا با همراهی و همت عالی برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه امپکس به ما یاری برسانند.

لازم به ذکر است اتحادیه تمام تلاش خود را برای برپایی نمایشگاه خواهد کرد و اگر مصوبه جدیدی از ستاد ملی کرونا جهت تعطیلی اصناف ابلاغ شود به شدت مخالفت خواهد کرد چرا که تعطیلی تولید به مانند مرگ خاموش در صنعت است است.

*اطلاعیه مهم*

مشارکت کنندگان محترم، به استحضار میرساند تاریخ قطعی برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی امپکس به *بیست و ششم* لغایت *بیست و نهم* بهمن ماه

This post is also available in: انگلیسی

سوالی دارید؟ Do you have any question?!

شروع مکالمه.Start the conversation
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی را انتخاب کنید Hello! Select support staff to chat on WhatsApp