نمایشگاه کفش و چرم میلان ( Simac Tanning Tech ) از ۰۱ الی ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می گردد.

سه نمایشگاه سیماک، تنینگ‌تک و لیناپله در اسفند ماه سال‌جاری در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد. این سه نمایشگاه ویژه‌ی معرفی ماشین‌آلات،‌ مواد اولیه و صنایع جانبی چرم و کفش, محصولات چرمی است.

نمایشگاه کفش و چرم میلان ( Simac Tanning Tech ) رویدادی بین المللی است که با کیفیت ترین ماشین آلات و فن آوری های تولید چرم و کفش, صندل، منسوجات چرمی و صنایع رنگ چرم در آن به نمایش گذاشته می شوند.

نمایشگاه سیماک ویژه‌ی ماشین‌آلات کفش و سایر محصولات چرمی و نمایشگاه تنینگ‌ تک ویژه‌ ی ماشین‌آلات چرم می باشد.

حضور صنایع چرم دلیر در نمایشگاه کفش و چرم میلان ایتالیا

امسال، نمایشگاه کفش و چرم میلان بازهم رویدادی منحصر به فرد در صحنه بین المللی و مرجعی خاصی خواهد بود که جدیدترین تکنولوژی های موجود در آن دیده شده و به طور مستقیم تجربه خواهند شد.

این نمایشگاه فرصت بزرگی برای ملاقات با افراد فعال در این صنعت، رسمی سازی و انعقاد قراردادهای تجاری معتبر است.

این موضوع باعث شده تا حضور در این نمایشگاه برای صنایع چرم دلیر  که می تواند که در نمایشگاه فرصت دیدن بهترین و جدیدترین نوآوری های بازار را در یک جا کسب می کند، ضروری به نظر برسد.

نمایشگاه کفش و چرم میلان که نمایشگاهی بین المللی و کسب و کار مدار است و همیشه خدمات و فرصت های جدیدی را ارائه می کند، با برگزاری جلسات و گردهمایی ها و به منظور ارائه فرصت های تجاری، پذیرای افراد فعال در این صنعت از سراسر دنیا است.

شایان ذکر است، نمایشگاه امسال سیماک و تنینگ‌-تک با وجود استقبال کم‌نظیر دست‌اندرکاران صنعت چرم و کفش چرمی که نشان دهنده‌ی رونق مجدد این صنعت بعد از بحران اقتصادی است که در سال‌های اخیر گریبانگیر تمامی اقتصادهای جهان میباشد.

حضور صنایع چرم دلیر در نمایشگاه کفش و چرم میلان ایتالیا

صنایع چرم دلیر با حضور خود در این نمایشگاه، بی شک دستاوردهای بزرگی را برای ایران عزیزمان در بر خواهد داشت چرا که این تولیدکننده با نیم قرن سابقه همواره حامی کیفیت ، مد روز و طراحی های متنوع و مورد پسند ایرانیان بوده است.

شما می توانید در روز پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲ به وقت ایران به صورت زنده گزارسهای تصویری از نمایشگاه کفش و چرم میلان ( Simac Tanning Tech ) را از طریق ایتسناگرام و دیگر شبکه های اجتماعی صنایع چرم دلیر مشاهده فرمایید.